O mne

Volám sa Martin Dragúň, online vystupujem pod prezývkou yegon a aktuálne sa živím pokrom. Spočiatku som svojim blogom chcel inšpirovať ľudí, ktorí uvažujú o dráhe profesionálneho hráča pokru, nájdete tu videorozhovory s top slovenskými hráčmi z toho obdobia.

Aktuálne stránka slúži skôr ako úložisko spomienok na moje cestovateľské zážitky.


Martin "yegon" DragúňBIO

Som vyštudovaný softvérový inžinier (programátor). Ešte počas vysokej školy som začal predávať počítače ako živnostník. Tento biznis som postupne zmenil na prevádzku www stránok, s tým prišlo založenie spoločnosti Yegon s.r.o., zamestnanci a rýchly rozvoj až na jedného z najväčších poskytovateľov webhostingu a serverhostingu na Slovensku.

S kamarátmi sme založili firmu BIO5 s.r.o. na výrobu a predaj doplnkov výživy pre športovcov, ktorá prevádzkuje online i kamenné obchody Bodyworld.sk.

Podieľal som sa na spoločnosti Yohaku s.r.o., jednej z top webdizajnových firiem na Slovensku.

Začiatkom roku 2014 som predal spoločnosť Yegon s.r.o. a odvtedy som dôchodcom, teda vlastne hráčom pokru :).

Rád športujem, strieľam z luku, snowboardujem, hrám tenis a biliard. Milujem knihy. Veľmi rád cestujem a spoznávam zaujímavé miesta.

Pokru sa venujem už dlhú dobu, hrávam hlavne cash games 6max online, ale sem tam si zahrám aj živý turnaj (hlavne na turisticky zaujímavých miestach).